Regionalny Portal Współpracy

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej jest inicjatorem REGIONALNEGO PORTALU WSPÓŁPRACY DLA BIZNESU, którego celem jest promowanie i wspieranie aktywnej współpracy firm reprezentujących kluczowe branże dla rozwoju regionu świętokrzyskiego, kojarzenia regionalnych partnerów i nawiązywania kontaktów biznesowych.

Inicjatywa przyczyni się do większej współpracy firm z regionu, skrócenia i wzmocnienia łańcuchów dostaw, wymiany doświadczeń, usług, promocji regionalnych firm, a w konsekwencji do wzmocnienia regionalnego biznesu.

Zamieszczenie oferty na portalu jest bezpłatne.

Firmy posiadające wolne moce produkcyjne/usługowe, zasoby, produkty, półprodukty, poszukujące podwykonawców, kooperantów, dostawców lub innych form współpracy prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oferta zostanie zamieszczona na specjalnie utworzonym portalu i rozdystrybuowana wśród regionalnych firm.

WYPEŁNIJ FORMULARZ OFERTOWY

Jak działa Regionalny Portal Współpracy?

 • Na podstawie przesłanego formularza nasi Konsultanci zredagują Państwa ofertę
 • Oferta zostanie opublikowana anonimowo– ma to na celu  zapewnienie poufności i ochrony danych
 • Informacja o firmie zainteresowanej ofertą zostanie przekazana do przedsiębiorstwa zamieszczającego ofertę, z prośbą o weryfikację i zgodę na przekazanie danych kontaktowych
 • Dane kontaktowe firm publikujących swoje oferty przekazywane są tylko firmom, które wyrażą zainteresowanie współpracą, a zamieszczający ofertę wyrazi na to zgodę.  Te działania zapobiegają pozyskiwaniu kontaktów przez nieuprawnione firmy i zapewniają wiarygodność klientom sieci Enterprise Europe Network.
 • Firma ma możliwość przesyłania ofert każdorazowo kiedy pojawi się potrzeba kooperacji.

Sieć Enterprise Europe Network nie pobiera opłat za pomoc w nawiązywaniu współpracy.

OFERTY WSPÓŁPRACY

KONTAKT W SPRAWIE OFERT: een@siph.com.pl

Wybierz interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z nami podając numer oferty.

Numer ofertyBranżaOpis oferty
SIPH/1/2020metalowo- odlewniczaFirma ze Starachowic oferuje usługi w zakresie: przeciągania drutu na ciągarni KOH, prostowania drutu z kręgów i cięcia na odcinki, hartowania drobnych elementów w piecu taśmowym w atmosferze ochronnej, wyżarzania elementów metalowych (również po spawaniu) w piecu Ebnera w atmosferze azotu, cynkowania drobnych elementów w bębnach. Firma pracuje zgodnie z normą ISO 9001.
SIPH/2/2020metalowo- odlewniczaKielecka firma z branży metalowej oferuje usługi obróbki CNC, spawania i palenia blach. Firma pracuje zgodnie z normą ISO 9001:2008.
SIPH/3/2020targowo- kongresowaFirma z Kielc działająca w branży targowo-kongresowej, w związku z epidemią COVID-19 oferuje maseczki bawełniane. Minimalne zamówienia 500 sztuk.
SIPH/4/2020metalowo- odlewniczaFirma z branży metalowej, zlokalizowana w Starachowicach oferuje swoje usługi w zakresie produkcji odlewów ze stopów aluminium z form piaskowych i kokilowych i oprzyrządowania odlewniczego. Firma posiada własny park maszyn CNC (tokarka, frezarki).
SIPH/5/2020technologie informacyjno- komunikacyjneFirma działająca w branży BHP oferuje badania i pomiary środowiska pracy i środowiska ogólnego, szkolenia bhp w technologii e-learning. Firma posiada Certyfikat akredytacji Polskiego Centrum Akredytacji AB 1695, ilac-MRA, ekspert ds. BHP certyfikowany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.
SIPH/6/2020zasobooszczędne budownictwoFirma ze Skarżyska-Kamiennej oferuje usługi z zakresu: odwierty, palowania, fundamenty, usługi wiertnicą 35t, wykonywanie podbudów, wymiana gruntu, uzdatnianie gruntów
SIPH/7/2020metalowo- odlewniczaFirma z branży metalowo-odlewniczej zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej oferuje: usługi warsztatowe, naprawa maszyn budowlanych, hydraulika, naprawa koparek, minikoparek, ładowarek, miniładowarek, zagęszczarek. Odbudowy i remonty silników spalinowych.
SIPH/8/2020metalowo- odlewniczaFirma z branży metalowo-odlewniczej wykonuje głębokie wiercenia w materiałach metalowych – otwory od fi 3mm do fi 28mm na głębokość do 2000mm oraz od fi 30mm do fi 500mm na głębokość do 6000mm. Otwory te mogą być wykonane z chropowatością do Ra = 0,2.
Firma wykonuje obróbkę skrawaniem elementów stalowych o dużych gabarytach (do fi 1800mm i długości do 9000mm i masie całkowitej do 15T). Jest również dostawcą odkuwek matrycowych oraz swobodnie kutych.
Odbiorcami wyrobów są firmy z branży energetycznej, przemysłu wydobywczego(kopalnie), cementowego oraz hydrauliki siłowej.
Firma zlokalizowana jest w Ostrowcu Świętokrzyskim i posiada wdrożone ISO 9001:2015 SGS
SIPH/9/2020technologie informacyjno- komunikacyjneKielecka firma oferuje system lokalizacji pozwalający na monitorowanie parametrów eksploatacyjnych pojazdów i maszyn, czasu pracy kierowców i aktywności pracowników. Wszystkie parametry przekazywane z komputera pojazdu bądź maszyny przesyłane są za pomocą sieci GSM bezpośrednio do serwerów firmy, a następnie przekazywane do aplikacji klienta. Dzięki temu klient ma pełną gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że dane dotyczące pojazdów są bezpieczne. 
Główne funkcjonalności systemu: 
– Historia tras
– Tworzenie raportów dostosowanych do potrzeb klienta
– Automatyczne raporty cykliczne
– Alarmowanie
– Kontrola wydawanych kluczyków
– Karty paliwowe
– Tworzenie rejestrów tankowań
– Porównywanie tankowań ze stacji z odczytami CAN pojazdów
– Synchronizacja kont tankowań (Orlen, BP)
– Moduł planowania i optymalizacji tras
– Zaawansowany moduł Ecodriving, który znacząco wpływa na obniżenie kosztów związanych z codzienną eksploatacją pojazdów oraz na poprawę bezpieczeństwa kierowców.
System znajduje swoje zastosowanie zarówno w przypadku dużych flot samochodowych jak również w pojazdach komunalnych, transporcie publicznym, maszynach rolniczych i budowlanych oraz pojazdach specjalnych.
SIPH/10/2020technologie informacyjno- komunikacyjneFirma z Kielc oferuje system, umożliwiający fakturowanie online oraz zarządzanie magazynem, wydatkami, klientami i wiele innych funkcjonalności.
Jest to nowoczesny system wspomagający codzienną działalność przedsiębiorcy całkowicie zgodny z najnowszymi wymogami Ministerstwa Finansów.
Istotnym elementem systemu jest zapewnienie pełnej kontroli kosztów i płatności za należności i zobowiązania oraz możliwości integracyjne z innymi systemami księgowymi, sklepami czy bazami rejestrowymi (GUS, VAT, VIES itd.)
SIPH/11/2020metalowo- odlewniczaFirma z branży metalowo-odlewniczej oferuje produkty i usługi z zakresu: automatyka, sterowniki plc, programowanie sterowników plc, pnaumatyka, narzędzia pomiarowe.
Firma jest oficjalnym dystrybutorem Gudepol Hf Pneumatics.
SIPH/12/2020metalowo- odlewniczaFirma z Kielc posiada wolne moce przerobowe- produkcja części maszyn, toczenie CNC, frezowanie 3 osie, 5 osi, kompleksowa produkcja części, od produkcji jednostkowej do produkcji małoseryjnej.
SIPH/13/2020nowoczesne rolnictwo i przetwórstwo spożywczeFirma z regionu świętokrzyskiego na bazie wieloletniego doświadczenia i w wyniku przeprowadzonych badań i analiz stworzyła gamę nowoczesnych nawozów. Produkt firmy to organiczno-mineralny nawóz polecany na wszystkie rodzaje gleb, najbardziej na te ubogie w których przeważają piaski i nieużytki, zapobiegający degradacji i nie zakwaszający gleby. Nawóz sprawdzi się w szeroko pojętnym rolnictwie, sadownictwie oraz leśnictwie.
Nawóz został wprowadzony na rynek Decyzją wydaną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i nagrodzony przez Magazyn Raport Rolny, medalem ,,Firmowy Hit Roku” 2019 w kategorii Najlepsze Produkty Rolnicze.
Firma nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz odbiorcami indywidualnymi.
SIPH/14/2020metalowo- odlewniczaFirma z branży metalowej, z siedzibą w województwie świętokrzyskim poszukuje podwykonawcy, który wykonuje metalizacje (aluminium lub cynk)  konstrukcji stalowej w gatunku 1.0038 w dwóch opcjach: lokalizacja Wykonawcy i druga opcja lokalizacja Zleceniodawcy.
SIPH/15/2020metalowo- odlewnicza Firma z branży metalowej, z siedzibą w województwie świętokrzyskim poszukuje podwykonawców w zakresie obróbki metali (wały, tuleje, odkuwki):
– Obróbka wałów o średnicy ø340mm i długości L= 2045mm wg załączonego przykładowego rysunku.
– Obróbka tulei o średnicy zewnętrznej ø508mm, średnicy wewnętrznej ø340mm+0.4+0.6 i długości L=698mm wg załączonego przykładowego rysunku
– Obróbka odkuwki o średnicy zewnętrznej ø510mm, średnicy wewnętrznej ø340mm+0.2+0.4 i długości L=600mm wg załączonego rysunku.

Rysunek do pobrania>>>
SIPH/16/2020targowo- kongresowaDostawca cateringu z Ostrowca  Świętokrzyskiego nawiąże współpracę na usługi cateringowe do 200 km od Ostrowca

Kluczowe branże regionu świętokrzyskiego:

 • zasobooszczędne budownictwo,
 • przemysł metalowo-odlewniczy,
 • nowoczesne rolnictwo i przetwórstwo spożywcze,
 • turystyka zdrowotna i prozdrowotna,
 • technologie informacyjno-komunikacyjne,
 • branża targowo-kongresowa,
 • zrównoważony rozwój energetyczny.

Bądź na bieżąco!

Podłącz się do naszych społecznościowych kanałów informacyjnych i bądź na bieżąco z zawsze aktualnymi informacjami z zakresu dostępu do finansowania, podnoszenia konkurencyjności i internacjonalizacji firmy. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Enterprise Europe Network to międzynarodowa, największa na świecie sieć instytucji otoczenia biznesu wspierających firmy w działaniach związanych z dostępem do finansowania, podnoszeniem konkurencyjności i internacjonalizacją.

Czytaj dalej

Enterprise Europe Network

przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej
ul. Sienkiewicza 53 25-002 Kielce

Tel/Fax: +48 41 368 02 78
E-mail: een@siph.com.pl

Copyright 2019 © Enterprise Europe Network | Built with Designum Business Marketing