Spotkania kooperacyjne

Sieć Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network od wielu lat organizuje bezpłatne spotkania kooperacyjne dla firm podczas targów,  kongresów i konferencji branżowych.

Spotkania biznesowe, określane także jako spotkania brokerskie, czy spotkania kooperacyjne to bardzo skuteczna forma pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych i kontrahentów. Polegają na bilateralnych spotkaniach twarzą w twarz przedstawicieli dwóch firm. Dwustronne rozmowy biznesowe uważane są za jedną z najlepszych form nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych.

Spotkania organizowane przez sieć odbywają się na miejscu podczas wydarzeń targowych lub online poprzez dedykowaną platformę spotkań b2match, na której wdrożone zostało zintegrowane rozwiązanie do wirtualnych spotkań 1:1, które oferuje uczestnikom możliwość odbywania spotkań b2b w czasie rzeczywistym, za pomocą połączeń wideo.

Spotkania kooperacyjne to idealna okazja do nawiązania kontaktów i zapoczątkowania przyszłych kontraktów biznesowych, a także doskonała okazja do promocji oferty firmy w wielu krajach świata poprzez partnerów sieci Enterprise Europe Network.

Korzyści z udziału w spotkaniach kooperacyjnych dla firm:

  • Możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania kooperantów
  • Promocja oferty firmy na arenie międzynarodowej
  • Dostęp do platformy matchmakingowej b2match dedykowanej spotkaniom b2b
  • Możliwość doboru partnerów do indywidualnych rozmów i umawiania spotkań online
  • Wsparcie organizatora przed, podczas oraz po spotkaniach, organizacja spotkań
  • Udział w spotkaniach brokerskich jest bezpłatny.

W przypadku spotkań online:

  • Spotkania odbywają się w czasie rzeczywistym, na podstawie wcześniej ustalonego harmonogramu spotkań.
  • System do spotkań online działa we wszystkich przeglądarkach internetowych. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania.
  • Oszczędność czasu, osoby uczestniczące w spotkaniach nie muszą podróżować na miejsce spotkań.
  • Spotkania wirtualne to bezpieczna dla zdrowia forma kontaktu z potencjalnymi kooperantami.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej oferuje Państwu pomoc i asystę podczas rejestracji profilu oraz wyborze partnerów do spotkań.

HARMONOGRAM WYDARZEŃ KOOPERACYJNYCH
sieci Enterprise Europe Network

Zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane udziałem w spotkaniach kooperacyjnych oraz poszukujące partnerów biznesowych zagranicą.

Bądź na bieżąco!

Podłącz się do naszych społecznościowych kanałów informacyjnych i bądź na bieżąco z zawsze aktualnymi informacjami z zakresu dostępu do finansowania, podnoszenia konkurencyjności i internacjonalizacji firmy. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Enterprise Europe Network to międzynarodowa, największa na świecie sieć instytucji otoczenia biznesu wspierających firmy w działaniach związanych z dostępem do finansowania, podnoszeniem konkurencyjności i internacjonalizacją.

Czytaj dalej

Enterprise Europe Network

przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej
ul. Sienkiewicza 53 25-002 Kielce

Tel/Fax: +48 41 368 02 78
E-mail: een@siph.com.pl

Copyright 2019 © Enterprise Europe Network | Built with Designum Business Marketing