Spotkania biznesowe

STOM 2020

Kielce, 23 września 2020

Spotkania kooperacyjne dla branży metalowej i maszynowej

Dla kogo?

Targi STOM w Kielcach to prezentacja najnowszych technologii i maszyn, najnowocześniejszych technologii, narzędzi i materiałów stosowanych w obróbce metali, w tym:

  • systemy cięcia laserowego i wodnego,
  • gięcie i formowanie,
  • wycinanie i malowanie,
  • maszyny, urządzenia i rozwiązania technologiczne oraz materiały stosowane w branży spawalniczej,
  • systemy zaprojektowane do obsługi procesów spawania, urządzeń automatycznych, robotów, linii technologicznych i gazów technicznych.

Spotkania B2B

Bezpośrednie spotkania firm podczas STOM to idealna okazja do nawiązania kontaktów i zapoczątkowania przyszłych kontraktów biznesowych. Udział w spotkaniach pozwala uczestnikom na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Indywidualne spotkania bilateralne są wcześniej aranżowane i asystowane przez sieć EEN. Spotkania kooperacyjne STOM 2020 to doskonała okazja do promocji swojej oferty.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Szczegóły oraz rejestracja: https://stom2020.b2match.io

Bądź na bieżąco!

Podłącz się do naszych społecznościowych kanałów informacyjnych i bądź na bieżąco z zawsze aktualnymi informacjami z zakresu dostępu do finansowania, podnoszenia konkurencyjności i internacjonalizacji firmy. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Enterprise Europe Network to międzynarodowa, największa na świecie sieć instytucji otoczenia biznesu wspierających firmy w działaniach związanych z dostępem do finansowania, podnoszeniem konkurencyjności i internacjonalizacją.

Czytaj dalej

Enterprise Europe Network

przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej
ul. Sienkiewicza 53 25-002 Kielce

Tel/Fax: +48 41 368 02 78
E-mail: een@siph.com.pl

Copyright 2019 © Enterprise Europe Network | Built with Designum Business Marketing