Oferty współpracy firm

MIĘDZYNARODOWA BAZA OFERT WSPÓŁPRACY OŚRODKÓW ENTERPRISE EUROPE NETWORK
Partnership Opportunities Database

to usługa świadczona przez ośrodki Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network, której celem jest promowanie i wspieranie aktywności w zakresie współpracy międzynarodowej, kojarzenia partnerów i nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych.

Każdy z ośrodków ENTERPRISE EUROPE NETWORK posiada dostęp do MIĘDZYNARODOWEJ BAZY OFERT WSPÓŁPRACY, gdzie zamieszczane są oferty firm z ponad 50 krajów.

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy międzynarodowej mogą zgłosić się do ośrodka ENTERPRISE EUROPE NETWORK przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, skorzystać z ofert dostępnych w bazie lub z pomocą konsultanta wypełnić profil współpracy firmy, który następnie zostaje przetłumaczony na język angielski i wprowadzony do bazy. Oferta firmy jest następnie dystrybuowana w wybranych krajach przez bazy danych sieci.

Formularz business offer-request EEN 2019_finall

W sprawie uzyskania danych teleadresowych prezentowanych ofert, złożenia swojej oferty w Międzynarodowej Bazie Ofert oraz pozostałych zagranicznych ofert współpracy prosimy o kontakt z:

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach,

KONTAKT: 

Dorota Lasocka, Sylwia Zieja, tel/fax: 41368 02 78, e-mail: een@siph.com.pl

Znajdź swojego partnera>> Oferty Współpracy Enterprise Europe Network


 

Bądź na bieżąco!

Podłącz się do naszych społecznościowych kanałów informacyjnych i bądź na bieżąco z zawsze aktualnymi informacjami z zakresu dostępu do finansowania, podnoszenia konkurencyjności i internacjonalizacji firmy. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Enterprise Europe Network to międzynarodowa, największa na świecie sieć instytucji otoczenia biznesu wspierających firmy w działaniach związanych z dostępem do finansowania, podnoszeniem konkurencyjności i internacjonalizacją.

Czytaj dalej

Enterprise Europe Network

przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej
ul. Sienkiewicza 53 25-002 Kielce

Tel/Fax: +48 41 368 02 78
E-mail: een@siph.com.pl

Copyright 2019 © Enterprise Europe Network | Built with Designum Business Marketing