25 listopada 2019

Zaproszenie do udziału w seminarium- aktualne zmiany w przepisach podatku VAT oraz ulga na innowacje- Innovation box

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza przedsiębiorców i pracowników firm z województwa świętokrzyskiego do udziału w seminarium pn.:

„Sposoby wsparcia działalności innowacyjnej z perspektywy obciążeń podatkowych
oraz aktualne zmiany w przepisach podatku VAT”

Podczas seminarium przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące podatku CIT w zakresie dostępnych sposobów wsparcia działalności innowacyjnej z perspektywy obciążeń podatkowych, tj.: ulga na działalność B+R oraz 5% stawka CIT dla dochodów z innowacji – tzw. Innovation box. W zakresie podatku VAT seminarium dotyczyło będzie aktualnych, istotnych zmian w przepisach dotyczących VAT, tj. mechanizm podzielonej płatności (tzw. Split payment), biała lista podatników oraz tzw. quick fixes.

Seminarium poprowadzą eksperci Kancelarii GARRIGUES, jednej z najważniejszych międzynarodowych kancelarii prawnych, świadczącej usługi doradztwa prawnego i podatkowego od 1941 r.

Seminarium odbędzie się 12 grudnia 2019 r. w godzinach 12:00-14:30 w Best Western Grand Hotel Kielce, ul. Sienkiewicza 78. Udział w seminarium jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.Zgłoszenia prosimy przesłać do dnia 6 grudnia br.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość przesłania pytań (ze względów praktycznych prosimy o ograniczenie liczby pytań do maksymalnie trzech na uczestnika), na które odpowiedzi zostaną udzielone w trakcie seminarium. Pytania prosimy przesłać do dnia 6 grudnia br. na adres een@siph.com.pl, w temacie wpisując „Pytanie 12 grudnia 2019”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium.

Formularz zgłoszeniowy: Wypełnij formularz

Bądź na bieżąco!

Podłącz się do naszych społecznościowych kanałów informacyjnych i bądź na bieżąco z zawsze aktualnymi informacjami z zakresu dostępu do finansowania, podnoszenia konkurencyjności i internacjonalizacji firmy. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Enterprise Europe Network to międzynarodowa, największa na świecie sieć instytucji otoczenia biznesu wspierających firmy w działaniach związanych z dostępem do finansowania, podnoszeniem konkurencyjności i internacjonalizacją.

Czytaj dalej

Enterprise Europe Network

przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej
ul. Sienkiewicza 53 25-002 Kielce

Tel/Fax: +48 41 368 02 78
E-mail: een@siph.com.pl

Copyright 2019 © Enterprise Europe Network | Built with Designum Business Marketing