6 sierpnia 2019

Spotkania kooperacyjne firm z branży spożywczej

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza do udziału w organizowanych przez sieć Enterprise Europe Network, spotkaniach kooperacyjnych Riga Food 2019. Spotkania odbędą się 5 września 2019 w Rydze na Łotwie.

Spotkania b2b w Rydze oferują możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z profesjonalistami z branży spożywczej, którzy szukają potencjalnych partnerów na Łotwie.

Spotkania odbywają się podczas targów Riga Food 2019, które są uznawane za jedno z najlepszych miejsc spotkań dla branży spożywczej. Uczestnicy podpisują umowy z producentami, nawiązują kontakty z podwykonawcami, uzyskują przydatne informacje do zarządzania i rozwoju biznesu oraz zdobywają najbardziej aktualne informacje o najnowszych trendach.

Spotkania B2B kierowane są do:

– małych i średnich przedsiębiorstw oferujących lub poszukujących  nowych produktów i technologii.
– naukowców / twórców innowacyjnych technologii w przemyśle spożywczym

Koszty:

Udział w spotkaniach B2B The Riga Food 2019 jest bezpłatny.

Kiedy i gdzie?

Spotkania kooperacyjne Riga Food 2019 odbędą się w ramach międzynarodowej wystawy Riga Food 2019 w Rydze na Łotwie w International Exhibition Company BT 1 (Ķīpsalas 8, Riga) w dniu 5 września 2019 r. W godzinach 11.00 – 17.00.

Rejestracja: https://riga-food-2019-brokerage.b2match.io/

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, tel: 413680278, e-mail: een@siph.com.pl

bottom