6 maja 2019

Oferty współpracy- kwiecień 2019 r.

Przedstawiamy Państwu aktualne oferty współpracy firm zagranicznych zainteresowanych współpracą z firmami polskimi. W sprawie danych kontaktowych ofert, jak również zamieszczenia oferty firmy w bazie prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network, tel. 413680278, email: een@siph.com.pl

BRSI20190228001 Słoweńska firma z sektora medycznego opracowała masażer nadgarstka w formie opaski, która pomaga łagodzić ból lub zwalczać zespól urazowy nadgarstka nabyty przez zbyt intensywną pracę na komputerze. Urządzenie wspomaga i masuje nadgarstek użytkownika podczas pracy przy użyciu myszy oraz zapobiega narastaniu napięcia powodującego ból. Firma poszukuje producentów obudów.

BRRO20190225001 Rumuńska firma specjalizuje się w dystrybucji materiałów budowlanych, metalowych tulei oraz produkuje instalacje grzewcze i sanitarne. Poszukuje producentów baterii i kranów.

BRRO20181026002 Rumuński dystrybutor, posiadający szeroką sieć klientów na terenie Rumunii i Mołdawii poszukuje dostawców i producentów urządzeń do monitorowania i ochrony środowiska (detektory, systemy wykrywania gazu, systemy ostrzegania przed trzęsieniami ziemi, instrumenty mierzące dyfuzyjność cieplną, defrakcję promieni rentgenowskich itp.) w celu dystrybuowania ich produktów na wskazanych rynkach.

BRCY20190226001 Cypryjska firma handlowa poszukuje firm produkujących wyposażenie domów i hoteli w celu ich dystrybucji na lokalnym rynku. Firma jest również zainteresowana wspólnym rozwijaniem projektów z tego sektora na podstawie umowy joint venture.

BRRO20190301001 Rumuńska firma specjalizująca się w dystrybucji materiałów budowlanych, tulei stalowych oraz produktów do instalacji grzewczych i sanitarnych poszukuje producentów kominów.

BRUK20190301001 Brytyjska firma produkująca szeroką gamę stalowych kształtek do instalacji sanitarnych i innych poszukuje producentów półautomatycznych lub ręcznych maszyn do polerowania mis.

BRUK20190220001 Brytyjski projektant toreb rowerowych z siedzibą w Londynie poszukuje producenta toreb do współpracy na podstawie umowy produkcyjnej. Torby są wykonane z nylonu i poliestru. Najlepiej, jeśli partner produkcyjny będzie również w stanie pracować z materiałami PET pochodzącymi z recyklingu oraz potrafił je pozyskiwać. Brytyjska firma chciałaby znaleźć producenta w Europie, preferując Polskę i Portugalię.

BRDE20190227001 Niemiecki sprzedawca w sektorze mody poszukuje producenta odzieży wierzchniej i bielizny dla własnej marki we Włoszech, Polsce, Portugalii lub Hiszpanii. Producent powinien produkować płótno lniane w dużej ilości i w wysokiej jakości. Niemiecka firma ma własne wzory tkanin i chciałaby, aby tekstylia były produkowane według jej własnych pomysłów. Oczekiwane jest długoterminowe partnerstwo w ramach umowy produkcyjnej.

BRSE20190319001 Szwedzka firma poszukuje producenta kontraktowego do produkcji filtrów przeciwsłonecznych i kosmetyków na bazie naturalnych składników. Firma doceni doświadczenie w produkcji kosmetyków SPF na bazie wosku, bez użycia konserwantów. Producent musi być w stanie przetworzyć i zamknąć plastikowe tuby o rozmiarach 60 ml i 100 ml (dołączona jest karta techniczna). Korzystnie, jeśli producent będzie mieć siedzibę w Polsce, na Litwie, w Estonii lub na Łotwie.

BRFR20190214002 Francuska firma projektuje, produkuje i sprzedaje urządzenia do spawania wiązką elektronów. Poszukuje podwykonawców z Węgier, Polski, Czech, Słowacji i Rumunii w zakresie komór ze stali i stali nierdzewnej.

BRRO20181219001 Rumuńska firma specjalizująca się w dystrybucji nawozów rolniczych i pestycydów poszukuje nowych dostawców / źródeł produktów, aby pokryć obecny popyt na rolniczym rynku rumuńskim. Firma poszukuje firm z Bułgarii, Grecji, Włoch, Polski i Turcji, które chcą dystrybuować swoje produkty na rynku rumuńskim.

BRIT20190301001 Włoski start up wynalazł nowy rodzaj parasola, który jest bardzo trwały i lekki, dostosowywalny i ekologiczny. Wszystkie części produktu są wytwarzane z tego samego polimeru technicznego. Firma poszukuje partnerów zlokalizowanych w Europie Wschodniej z doświadczeniem w produkcji i montażu produktów z tworzyw sztucznych zainteresowanych umową produkcyjną. Idealni partnerzy powinni być również zainteresowani inwestowaniem w innowacyjny produkt poprzez umowę joint venture.

BRUK20190227001 Brytyjska firma z siedzibą w Yorkshire zaopatruje największych międzynarodowych sprzedawców w meble na zamówienie oraz wyposażenie dla sklepów w Wielkiej Brytanii. Przedsiębiorca dostarcza również meble i wyposażenie do hoteli, uniwersytetów oraz sektora opieki zdrowotnej i rozrywki. Firma szuka obecnie partnera spoza Wielkiej Brytanii produkującego podobne produkty i dostarczającego je na podobny rynek, w celu zawarcia umowy produkcyjnej w celu realizacji zamówień, pakowania produktów, wypełnienia wszelkich dokumentów i zorganizowania dostawy.

BRNO20190225001 Norweskie MŚP specjalizuje się w urządzeniach podnoszących do małych pontonów / łodzi i dysz wodnych, które można stosować z kabinowymi statkami wycieczkowymi. Firma poszukuje partnerów do produkcji urządzeń do podnoszenia. Poszukiwany partner musi być wysoko wykwalifikowany, z dużą świadomością jakościową, jak również kompetentny w gięciu rur, spawaniu stali nierdzewnej, cięciu laserowym, cięciu wodnym, polerowaniu elektrolitycznym (mechanicznym), montażu i pakowaniu. Oferowana umowa produkcyjna.

BRUK20190225001 Brytyjska firma specjalizująca się w dopasowanej odzieży dla wysokich osób, dostosowującej się odzieży dziecięcej, poszukuje producentów do pracy nad rozwojem różnych mundurków szkolnych i odzieży codziennej (np. jeansów) dla chłopców i dziewcząt w wieku 4-16 lat. Głównymi przedmiotami produkcji będą spodnie oraz szorty do noszenia w szkole i na co dzień. Poszukuje się porozumienia produkcyjnego.

BRJP20190214001 Japońska firma specjalizująca się w finansach oraz działająca na rynku nieruchomości zamierza dystrybuować wiodącą technologię druku 3D, specyficzną dla konstrukcji budowlanych w Japonii. Konstrukcje powinny spełniać standardy jakości japońskiego sektora budowlanego. Partnerstwo z potencjalnym partnerem może zostać zawarte w ramach umowy agencyjnej, umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych, umów licencyjnych lub usługowych.

BRUK20190228002 Brytyjska firma jest w trakcie wprowadzania na rynek konsumencki produktu w postaci kiełków warzywnych. Firma poszukuje laboratorium akredytowanego w UE, które może przetestować związek sulforafanu w świeżych kiełkach, proszku i dojrzałych brokułach.
Brytyjska firma jest zainteresowana zawarciem umowy o świadczenie usług z laboratorium.

BRRO20190207001 Rumuński producent kosmetyków poszukuje dostawców lub producentów opakowań kremów do twarzy w ramach umowy dotyczącej usług lub produkcji.

BRGR20190227001 MŚP z siedzibą w Grecji oferuje innowacyjne rozwiązania cyfrowe (ujednolicona komunikacja, rozwiązania sieciowe i cloud computing) jako niezależny dostawca usług. Firma poszukuje obecnie współpracy z firmami tworzącymi aplikacje, platformy, sprzęt i oprogramowanie w ramach umowy outsourcingowej.

BRLU20190221001 Luksemburska firma, która stworzyła nowe rodzaje opakowań z przekąskami stosowanych na szyjce butelki serwowanego napoju, poszukuje dostawców wyspecjalizowanych w opakowaniach foliowych, kartonowych pudełkach i drukowanych materiałach promocyjnych. Firma jest zainteresowana umową produkcyjną, outsourcingową i usługową.

BRFR20190307001 Francuskie MŚP działające w dziedzinie gospodarki wodnej i urządzeń sanitarnych poszukuje dostawców systemów gospodarowania ściekami domowymi o wysokiej wydajności, niewielkich rozmiarów, łatwych w transporcie. Współpraca wstępnie możliwa na podstawie umowy outsourcingowej, a następnie długoterminowej.

BRRO20190301002 Rumuńska firma specjalizująca się w dystrybucji materiałów budowlanych, rur stalowych, kominów i produktów do instalacji termicznych i sanitarnych jest zainteresowana dystrybucją kratek wentylacyjnych.

BRSI20190301002 Słoweńska firma zajmuje się sprzedażą zabawek dla dzieci. Przedsiębiorstwo sprzedaje zabawki we własnym sklepie, który znajduje się w mieście zlokalizowanym w pobliżu granicy z Austrią. Firma sprzedaje również zabawki online w całym kraju. Przedsiębiorca poszukuje producentów drewnianych zabawek, którzy byliby zainteresowani rozszerzeniem swojej sprzedaży również na rynku słoweńskim. Firma zainteresowana podpisaniem umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych (niekoniecznie wyłącznej).

BRRO20190308001 Rumuńska firma z Transylwanii specjalizuje się w produkcji ręcznie robionych wyrobów skórzanych: portfeli, notatników, kopertówek i futerałów na okulary. Firma jest zainteresowana rozszerzeniem sieci partnerów biznesowych poprzez identyfikację międzynarodowych dostawców wysokiej jakości skór.

BRSI20190301001 Słoweńska firma specjalizująca się w sprzedaży różnych maszyn rolniczych, ogrodniczych i leśnych. Firma ulepsza swoją sieć dostawców, dlatego poszukuje producentów traktorów i kosiarek ogrodowych oraz pił łańcuchowych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją sprzedaż na rynku słoweńskim. Firma jest zainteresowana kupnem i sprzedażą określonych produktów od innych firm w oparciu o umowę o świadczenie usług dystrybucyjnych (niekoniecznie na wyłączność).

BRUK20190208001 Brytyjska firma opracowała nowy system bezpieczeństwa cybernetycznego, który wykorzystuje zaawansowane techniki sztucznej inteligencji zainspirowanej przez ludzki system pamięci wzrokowej i sensorycznej do symulacji inteligentnego wzoru, który jest rozpoznawalny i zrozumiały tylko dla ludzi. Produkt jest wynikiem lat studiów i badań naukowych i jest obecnie gotowy do wprowadzenia na rynek międzynarodowy, a firma poszukuje agentów sprzedaży na podstawie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

BRFR20181231002 Francuska firma, zajmująca się transferem ścieków komunalnych i przemysłowych, poszukuje obecnie dostawców zagęszczarek do oczyszczalni ścieków. Firma jest zainteresowana umową o świadczenie usług dystrybucyjnych.

BRDE20190227002 Niemiecka firma zajmująca się dystrybucją urządzeń medycznych poszukuje nowych produktów w zakresie technologii medycznej w dziedzinie diagnostyki in vitro, diagnostyki w punktach opieki i powiązanych dziedzinach, które będą dystrybuowane przez firmę w Niemczech na podstawie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych. Ponadto, z innowacyjnymi producentami technologii medycznych, przedsiębiorca oferuje umowę joint venture.

BRUK20190228001 MŚP z Wielkiej Brytanii opracowuje szereg funkcjonalizowanych niemetalicznych nanocząstek o ulepszonych właściwościach, które można zastąpić metalowymi odpowiednikami po niższych kosztach. MŚP poszukuje partnera do produkcji tych nanocząstek do zastosowań w sektorze medycznym w oparciu o umowę produkcyjną.

BRSI20190304001 Słoweńska firma handlowa, specjalizująca się w sprzedaży sprzętu i maszyn do konserwacji produktów rolnych i ogrodniczych, ulepsza swoją sieć dostawców. Dlatego też poszukuje producentów kosiarek do trawy,  zainteresowanych dostarczeniem im swoich produktów, a tym samym rozszerzeniem sprzedaży również na rynku słoweńskim. Firma jest zainteresowana podpisaniem umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

BRLU20190222001 Luksemburska firma stworzyła nowe rodzaje opakowań na przekąski, do zastosowania na szyjce butelki serwowanego napoju. Firma poszukuje dostawców specjalizujących się w produkcji orzeszków ziemnych. Firma jest zainteresowana podzlecaniem tej części swojej produkcji.

BOCZ20190222002 Czeski start-up stworzył aplikację, dzięki której odwiedzający muzea (lub inne podmioty kultury) otrzymują komunikaty o sztuce oglądanej na miejscu. Teraz firma poszukuje muzeów lub innych podmiotów kultury, które byłyby zainteresowane przyłączeniem się do tej sieci i pojawieniem się w aplikacji. Współpraca opierałaby się na umowie licencyjnej.

BOES20190314001 Hiszpańska firma technologiczna opracowała ochraniacz na oczy, który pochłania część fal światła emitowanego przez smartfony i inne urządzenia elektroniczne i zmniejsza zmęczenie wzroku. Firma poszukuje umów na usługi dystrybucyjne.

bottom