13 marca 2019

Poszukiwani dystrybutorzy!

Zachęcamy do zapoznania się z zagranicznymi ofertami współpracy firm poszukujących w Polsce dystrybutorów, licencjobiorców i producentów.

Oferta nr BOFR20181012002: Francuski producent wyrobów szklanych, zastawy stołowej poszukuje umów agencyjnych i dystrybucyjnych. Działa dla międzynarodowych marek związanych z modą i sektorem luksusowym. Produkuje wszystkie swoje produkty we Francji i otrzymał „Label du Patrimoine Vivant”.

Oferta nr BOKR20181122001: Koreańska firma powstała w 2011 roku i w wyniku 2 lat badań opracowała własną technologię WPT (bezprzewodowy transfer mocy). Jest to technologia transferu energii elektrycznej z jednego miejsca w drugie bez użycia kabli. Przedsiębiorstwo poszukuje obecnie szerszego rynku w Europie, by nawiązać współpracę z europejskimi partnerami w ramach umów pośrednictwa handlowego i umów o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Oferta nr BOCZ20181213001: Czeska firma, hodowca Cannabis sativa L., legalnego leku bez efektów psychoaktywnych, produkującego ekstrakt konopny sativa L. zawierający CBD (kanabidiol) wytwarzany przez technologię SCFECO2, poszukuje umowy o podwykonawstwo z producentami kosmetyków i suplementów diety.

Oferta nr BOCZ20181019002: Średniej wielkości czeski producent środków chemicznych do spawania, czyszczenia przemysłowego i ochrony antykorozyjnej poszukuje nowych europejskich dystrybutorów. Wszystkie te czynniki zostały zweryfikowane przez wiele fabryk od 2008 roku. Są biodegradowalne i nieszkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Poszukiwani dystrybutorzy powinni już aktywnie uczestniczyć w sprzedaży i dystrybucji innych chemikaliów dla przedsiębiorstw przemysłowych. Taki dystrybutor powinien chcieć rozszerzyć swoje portfolio i zyski dzięki interesującym marżom.

Oferta nr BOUK20181122003: Ta brytyjska firma została założona w roku 2009 i opracowała szereg produktów do pielęgnacji samochodów przeznaczonych do użytku przez prywatnych konsumentów. Wszystkie produkty zostały stworzone wewnątrz firmy  przez własnych chemików i są unikalne dla tej firmy. Powstają produkty od szamponów i wosków po powłoki hydrofobowe i odświeżacze powietrza. Ta firma chce promować swoją markę w sklepach w Europie – i nie szuka opłaty franchisingowej.

Oferta nr BRDK20190110001: Duńska firma produkuje i sprzedaje drewniane budki dla ptaków w Danii i Szwecji, a aby zaspokoić rosnący popyt, poszukuje producenta w Europie Wschodniej. Idealnie byłoby, gdyby dostawca pochodził z Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Czech, Polski lub Węgier, ale rozważane będą również konkurencyjne oferty z innych krajów Europy Wschodniej.

Oferta nr BOUK20181024001: Brytyjski producent mrożonych jogurtowych smakołyków dla psów poszukuje agenta do reprezentacji, sprzedaży i dystrybucji produktów do specjalistów i sklepów z karmą dla zwierząt w Europie.

Oferta nr BOSI20181210001:  Słoweńska firma poszukuje dystrybutorów wysokiej jakości ścian wspinaczkowych, uchwytów do wspinania, mat bezpieczeństwa i innych sprzętów. Oferowana jest współpraca w ramach umowy dystrybucyjnej.

Oferta nr BOES20180927002: Produkt medyczny opatentowany w Hiszpanii, przepisywany pacjentom cierpiącym na bezdech, hipo-bezdech i chrapanie, jest oferowany w ramach umów finansowych, umów licencyjnych i umów na produkcję.

Oferta nr BOES20180927002: Produkt medyczny opatentowany w Hiszpanii, przepisywany pacjentom cierpiącym na bezdech, hipo-bezdech i chrapanie, jest oferowany w ramach umów finansowych, umów licencyjnych i umów na produkcję.

Kontakt w sprawie ofert: een@siph.com.pl, prosimy o podanie numeru oferty w temacie wiadomości.

bottom