27 lutego 2019

Oferty współpracy firm zagranicznych- luty 2019 r.

Przedstawiamy Państwu aktualne oferty współpracy firm zagranicznych zainteresowanych współpracą z firmami polskimi. W sprawie danych kontaktowych ofert, jak również zamieszczenia oferty firmy w bazie prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network, dane kontaktowe: Sylwia Zieja, e-mail: s_zieja@siph.com.pl, telefon: 41 368 02 78.

BRSE20181220001 Szwedzka firma poszukuje doświadczonego producenta damskiej odzieży sportowej. Potencjalny partner powinien mieć możliwość produkcji krótkich serii produktów oraz posiadać możliwość zwiększenia produkcji.

BRRO20181128001 Rumuńska firma jest wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się recyklingiem złomu elektronicznego w północno-zachodniej części kraju. Firma kupuje złom komputerowy, płyty główne, telefony komórkowe itp., poddaje je sortowaniu i odzyskuje z nich surowce. Firma poszukuje dostawców takich produktów.

BRFR20190117001 Młoda francuska firma specjalizuje się w produkcji świeżych i zdrowych soków. Poszukuje producentów szklanych butelek o pojemności 200 ml, którzy są zainteresowani długotrwałą współpracą.

BRFR20190111001 Francuska firma specjalizuje się w ręcznej produkcji wyrobów mydelniczych. Stara się opracować nową linię produktów – mydła produkowane z organicznego oleju roślinnego. Firma poszukuje producentów granulatu mydlanego wyłącznie z organicznego oleju roślinnego. Granulat powinien posiadać etykietę COSMOS akredytowaną przez ECOCERT.

BRBG20190107001 Bułgarska firma specjalizuje się w projektowaniu, instalacji i konserwacji systemów i urządzeń tzw. inteligentnych budynków, a także sprzedaży i dystrybucji takich urządzeń. Firma poszukuje producentów systemów telewizyjnych dla sektora hotelarskiego, zainteresowanych wejściem na rynek bułgarski i rynki sąsiednich krajów.

BRAT20181220001 Austriacki start-up zajmuje się produkcją kreatywnej i funkcjonalnej odzieży outdoorowej. Firma tworzy kolekcje narciarskie i uliczne, łączące w sobie funkcjonalność z ulicznym stylem. Firma poszukuje producentów materiałów oraz odzieży w celu zlecenia produkcji.

BRSE20181221001 Szwedzki start-up poszukuje dostawców materiału na garnitury, oferującego wytrzymały produkt wysokiej jakości, posiadający w składzie elastan lub inną, podobną domieszkę. Materiał musi być odpowiedni do produkcji ubrań biznesowych do codziennego użytku, pranych w niskich temperaturach oraz posiadających ekskluzywny wygląd. Firma poszukuje dostawcy, który posiada taki materiał na stanie lub jest zainteresowany realizacją niewielkich zamówień.

BRTR20181225001 Turecka firma specjalizująca się w produkcji pasz dla bydła, owiec i drobiu zwiększyła swoje moce produkcyjne. Firma poszukuje dostawców zbóż, nasion roślin oleistych, otrębów i mączek.

BRUK20190117001 Brytyjska firma poszukuje produktów dla dzieci w celu ich dystrybuowania na terenie Chin.

BRGR20190103001 Greckie MSP prowadzi działalność w sektorze produkcji biopaliw ze zużytego oleju jadalnego (UCO). Firma poszukuje partnerów europejskich, którzy zajmują się dystrybucją tego produktu.

BRDE20181208001 Niemiecki producent wyrobów dla kobiet w ciąży, przeznaczonych dla oddziałów położniczych posiada dogłębną znajomość rynku niemieckiego. Firma chciałaby rozszerzyć portfolio oferowanych produktów, toteż poszukuje zagranicznych producentów takich wyrobów w celu świadczenia usług dystrybucji na rynku niemieckim.

BRUK20190118002 Brytyjska firma opracowuje innowacyjne produkty z zakresu platform samochodowych, płyt najazdowych oraz narzędzi. Platforma pozwala na łatwy i szybki dostęp do samochodu, jest więc idealna do warsztatów. Firma poszukuje producentów, którzy podejmą się produkowania tej platformy dla samochodów.

BRTR20190116001 Turecka firma ortopedyczna z Erzurum poszukuje wyposażenia typu pneumaflex, korygującego złe ustawienie stopy. Firma jest zainteresowana nabywaniem takich urządzeń, dopasowanych do potrzeb jej klientów.

BRGR20181220001 Grecka firma z sektora MSP specjalizuje się w produkcji i handlu ziarnami zbóż oraz roślin strączkowych. Firma poszukuje dostawców modyfikatorów mikoryzowych, odpowiednich do zbóż i roślin strączkowych. Produkt ma służyć do zaprawiania ziaren w celu zwiększenia ich odporności oraz dawanego plonu. Firma poszukuje licencjodawców.

BRFR20190122001 Francuski supermarket z centrum kraju specjalizuje się w sprzedaży art. spożywczych, mięsa, delikatesów, serów, ryb, owoców i warzyw. Firma oferuje usługi dystrybucyjne producentom takich wyrobów w celu poszerzenia gamy oferowanych produktów.

BRSE20190130001 Szwedzki startup świadczący na żądanie usługi stolarskie dot. podłóg, bezpośrednio właścicielom domów, poszukuje tartaku lub stolarki w krajach bałtyckich / Polsce, z którymi mógłby zawrzeć umowę produkcyjną. Przedsiębiorstwo szuka partnera,  który mógłby produkować deski podłogowe z językiem i cięciami / ścieżkami, aby uniknąć ruchów drewna. Czas dostawy do Szwecji ma wynosić 2-3 tygodnie.

BRSE20190130002 Szwedzka firma poszukuje dostawcy / producenta w Europie, który oferuje wytrzymałe, wysokiej jakości aluminiowe ramy i stalowe detale, które mogą wykorzystać w produkcji sprzętu pilates. Dostawca powinien również być w stanie wyświadczyć usługi spawania i wiercenia oraz zaoferować minimalne ilości zamówień. Z właściwym partnerem szwedzka firma będzie chciała zawrzeć umowę produkcyjną.

BRRO20181219002 Rumuńska firma, specjalizująca się w dziedzinie systemów bezpieczeństwa dot. aplikacji mieszkaniowych, instytucjonalnych, przemysłowych i komercyjnych, a także zintegrowanych rozwiązaniach do zapewnienia bezpieczeństwa, jest zainteresowana dystrybucją systemów bezpieczeństwa na rumuńskim rynku.

BRAT20181217001 Firma z Górnej Austrii poszukuje partnera biznesowego, który może produkować składane stojaki wykonane z płaskiej stali zgodnie z wzorem, na podstawie umowy produkcyjnej. Docelowymi krajami są Czechy, Polska, Słowenia, Słowacja, Węgry.

BRTR20181116001 Turecka firma specjalizująca się w branży wydobywczej chciałaby działać jako dystrybutor wierteł do marmuru w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych z partnerami z Niemiec, Polski, Czech, Włoch, Chin i USA.

BRDK20190110001 Duńska firma produkuje i sprzedaje drewniane budki dla ptaków w Danii i Szwecji. Aby zaspokoić rosnący popyt, poszukuje producenta w Europie Wschodniej. Idealnie byłoby, gdyby dostawca pochodził z Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Czech, Polski lub Węgier, ale rozważane będą również konkurencyjne oferty z innych krajów Europy Wschodniej.

BRLT20190103001 Firma z Litwy działa w branży materiałów budowlanych i konstrukcyjnych – hurtowo i detalicznie. Firma chce poszerzyć swoją ofertę produktową i poszukuje producentów izolacji elewacyjnych i materiałów dekoracyjnych, oferując umowę o świadczenie usług dystrybucyjnych.

BRFR20181109001 Francuska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości produktów ortopedycznych pragnie rozszerzyć swoją ofertę dostawców. Firma poszukuje dostawców tkanin w Europie Wschodniej, Hiszpanii, Portugalii i Tunezji na podstawie umowy produkcyjnej.

BRUK20190111001 Dystrybutor/hurtownia materiałów medycznych dla organizacji opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytanii, posiadający uznanie w światowej branży medycznej, wraz z rosnącą bazą klientów, jest zainteresowany wprowadzeniem na rynek nowych produktów medycznych. Firma poszukuje odpowiednich producentów wysokiej jakości materiałów medycznych i oferuje umowy agencyjne lub dystrybucyjne.

BRUK20190125001 Brytyjska firma opracowuje nową gamę produktów do pielęgnacji włosów dla mężczyzn i poszukuje producenta pianki Minoxidil (generycznej wersji istniejącej dotychczas marki), aby uzupełnić swój łańcuch dostaw. Minoxidil to chemiczne rozwiązanie do stosowania miejscowego, które może w niektórych przypadkach zatrzymać wypadanie włosów i przyspieszyć ich wzrost. Przedsiębiorstwo poszukuje firm chemicznych lub producentów leków celem zawarcia umowy produkcyjnej na dostawę tego składnika.

BRRO20181114001 Rumuńska firma specjalizuje się w dystrybucji materiałów i urządzeń dla instalacji elektrycznych, obecnych zarówno na rynku mieszkaniowym jak i na krajowym rynku przemysłowym. Oferta firmy obejmuje dystrybucję energii elektrycznej o niskim, średnim i wysokim napięciu.
MŚP dąży do ustanowienia długoterminowych partnerstw z producentami lub dystrybutorami materiałów elektrycznych, sprzętu i rozwiązań oświetleniowych. Przewiduje się współpracę w ramach umów na świadczenie usług produkcyjnych lub dystrybucyjnych.

BRTR20190107001 Turecka firma działająca w branży gumowej chce rozszerzyć swoją różnorodność produktów poprzez dodanie izolatorów sejsmicznych do swojej linii produktów. Firma chciałaby podpisać umowę o świadczenie usług dystrybucji lub umowę agencyjną z firmą doświadczoną w produkcji izolatorów sejsmicznych do budynków  i / lub mostów. Firma powinna posiadać certyfikat CE zgodnie z normami EN 15129, EN 1337-3, EN 1337-5, ASCE.

BRCN20190108001 Chińska firma handlowa specjalizuje się w mrożonej żywności, drewnie i czerwonym winie importując je z zagranicy i dystrybuując w Chinach. Firma jest odpowiedzialna za długoterminową dostawę mrożonego mięsa do niektórych dużych fabryk mięsa i żywności w północnych Chinach. Zgodnie z wymogami rozwoju działalności, przedsiębiorca chiński poszukuje z rynku europejskiego części z mięsa kurcząt (głównie skrzydełek środkowych i łapek drobiowych). Potencjalna współpraca mogłaby odbywać się za pośrednictwem umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

BRGR20190123001 Greckie MŚP, które świadczy usługi budowlane i konserwacyjne w sektorze budowlanym, poszukuje profesjonalnej maszyny laserowej do czyszczenia powierzchni metalowych. Rozważani są partnerzy przemysłowi (producenci, dostawcy) działający w dziedzinie przemysłowych rozwiązań laserowych do czyszczenia powierzchni metalowych. Pożądanym rodzajem współpracy jest umowa produkcyjna.

BRES20190110001 Ten hiszpański dystrybutor innowacyjnych materiałów medycznych dla sektora stomatologicznego poszukuje dostawców takich produktów do dystrybucji na rynku krajowym.

BOIT20181127005 Włoska, innowacyjna firma działająca w obszarze nanotechnologii do zastosowań farmaceutycznych, kosmetycznych i nutraceutycznych, ma do zaoferowania innowacyjny, skuteczny i wydajny środek na łuszczycę.  Firma poszukuje dystrybutorów oraz partnerów do współpracy w ramach umowy licencyjnej.

BORO20181229001 Rumuńska firma specjalizująca się w produkcji lekkich, łatwych w adaptacji systemów grzewczych poszukuje partnerów międzynarodowych zainteresowanych długoterminową współpracą w roli dystrybutorów produktów już istniejących na rynku.

BOIT20181127006  Włoska firma produkująca innowacyjne urządzenia ciągnicze związane z sektorem rolno-leśnym poszukuje producentów, w celu zawarcia umowy licencyjnej lub produkcyjnej.
Firma skontaktuje się potencjalnymi partnerami zainteresowanymi dystrybucją sprzętu już zbudowanego w laboratoriach. Jest również zainteresowana potencjalnymi inwestorami.

BOSI20181210001 Słoweńska firma poszukuje dystrybutorów wysokiej jakości ścian wspinaczkowych, uchwytów do wspinania, mat bezpieczeństwa i innych sprzętów. Oferowana jest współpraca w ramach umowy dystrybucyjnej.

bottom