3 stycznia 2019

Oferty współpracy firm zagranicznych- grudzień 2018 r.

Przedstawiamy Państwu aktualne oferty współpracy firm zagranicznych zainteresowanych współpracą z firmami polskimi. W sprawie danych kontaktowych ofert, jak również zamieszczenia oferty firmy w bazie prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network, dane kontaktowe: Sylwia Zieja, e-mail: s_zieja@siph.com.pl, telefon: 41 368 02 78.

BRIE20180802001 Producent maszyn rolniczych z północno-zachodniej Irlandii poszukuje producentów plastikowych zbiorników, opryskiwaczy oraz wiązek przewodów.

BRNL20181031001 Holenderska firma zajmująca się w sprzedażą i marketingiem urządzeń medycznych, posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie w tej branży, poszukuje nowych produktów medycznych, chirurgicznych jednorazowego użytku oraz produktów wykorzystywanych w opiece domowej. Firma jest zainteresowana produktami niszowymi.

BRRO20181010001 Rumuńska firma specjalizująca się w detalicznym i hurtowym handlu kwiatami i roślinami poszukuje nowych partnerów biznesowych mogących dostarczyć akcesoria do kwiatów. Firma oferuje ich dystrybucję.

BRBE20181005001 Belgijska firma projektuje i produkuje wysokiej jakości konstrukcje metalowe. Firma oferuje szeroką gamę produktów (schody, szyny, (zautomatyzowane) bramy, płoty, …) skierowaną zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

BRBE20181025001 Belgijska firma specjalizująca się w środkach czyszczących do druku fleksograficznego chce poszerzyć swoją ofertę produktów poprzez zawarcie umowy handlowej lub umowy dystrybucyjnej z dostawcą środków czyszczących dla branży druku offsetowego.

BRDE20180911002 Niemiecka firma działająca w branży obróbki drewna i handlu drewnem poszukuje dostawców tarcicy (drewno z drzew liściastych i iglastych) z Polski, Słowacji i Czech. Oferowana jest umowa o świadczenie usług dystrybucyjnych lub umowa produkcyjna.

BRDE20181009001 Niemieckie, średniej wielkości przedsiębiorstwo inżynierii mechanicznej zajmujące się rozwojem i projektowaniem linii technologicznych, maszyn i konstrukcji specjalnych dla firm stalowych i aluminiowych poszukuje partnerów z branży obróbki metali w ramach umów produkcyjnych, szczególnie z krajów bałtyckich oraz innych z Europy Środkowo-Wschodniej. Zadaniem do wykonania jest produkcja maszyn od niskiej do bardzo wysokiej precyzji według rysunków niemieckiej firmy.

BRDE20181024001 Zdobywająca nagrody niemiecka firma produkująca sprzęt do wykrywania przedmiotów, ludzi i ich aktywności przy pomocy algorytmów uczenia maszynowego poszukuje podwykonawców i producentów stacji bazowych oraz opasek z czujnikami z całego świata. Innowacyjny, dyskretny i łatwy w integracji system jest stosowany głównie w domach opieki w celu alarmowania personelu o występowaniu zagrożeń dla podopiecznych.

BRFI20181102001 Fińska firma działająca w branży gospodarki odpadami poszukuje długoterminowego partnera produkcyjnego oferującego różne rodzaju kontenery stalowe i pojemniki zbiorcze. Stalowe pojemniki są wykorzystywane  do zbierania różnego rodzaju odpadów, takich jak: tektura, plastik, energia, odpady mieszane i bioodpady.

BRFR20181022001 Francuskie MŚP projektuje, rozwija i sprzedaje pełną gamę drewnianych zabawek samojezdnych (samochody, samoloty) dla dzieci. Firma poszukuje producenta obróbki drewna lub stolarki do produkcji małych kawałków litego buku białego. Firma poszukuje długoterminowego podwykonawcy w krajach europejskich.

BRFR20181024001 Francuska młoda firma projektuje, rozwija i sprzedaje pełną gamę drewnianych zabawek samojezdnych (samochody, samoloty, motorowery) dla dzieci. MŚP poszukuje przemysłowego producenta cylindrycznych czarnych lub kolorowych rur wykonanych z pianki o wysokiej gęstości. Powinny być one stosowane jako uchwyty do kierownicy, w celu wyposażenia jednego modelu zabawek samojezdnych typu moto-on.  Poszukiwany jest partner produkcyjny do długoterminowej umowy produkcyjnej.

BRGR20181026001 Grecka firma handlowa zajmuje się produkcją sprzętu elektronicznego, opakowań, usługami drukowania oraz eksportem i importem sprzętu elektronicznego – przedłużaczy, akcesoriów do telefonów, wtyczek i przełączników. Firma poszukuje dostawcy okrągłych klipsów na kable.

BRGR20181102001 Grecka firma z branży budownictwa lądowego, zajmująca się systemami oszczędzania energii, chce rozszerzyć swoją działalność na rynek detaliczny. Firma poszukuje dostawców solarnych podgrzewaczy wody, urządzeń grzewczych, pomp ciepła, bojlerów, urządzeń do oszczędzania energii, monitorowania energii, urządzeń do podgrzewania itp. w celu dystrybucji ich urządzeń.

BRGR20181113001 Grecka firma z siedzibą w Arkadii, zajmująca się produkcją i handlem wysokiej jakości meblami kuchennymi, meblami dla dzieci i szafami do sypialni, poszukuje możliwości współpracy z firmami europejskimi w oparciu o umowę agencyjną lub dystrybucyjną w zakresie mebli dziecięcych

BRIE20180910001 Irlandzkie przedsiębiorstwo handlu detalicznego online poszukuje umowy outsourcingowej w celu znalezienia nowych i bardziej efektywnych kosztowo elementów, które zostaną włączone do jego nowatorskich pudełek upominkowych.

BRIT20180927001 Włoska agencja turystyczna planuje wzmocnić swoje usługi i produkty, na rynek lokalny, dodając do swojej oferty europejskie cele podróży. Celem firmy jest poszerzenie asortymentu usług w celu zaoferowania na rynku lokalnym tzw. Experiential Travel. Firma poszukuje partnerów takich jak hotele, firmy transportowe, operatorzy transferowi, touroperatorzy, usługi turystyczne na podstawie umowy handlowej lub usługowej.

BRIT20181005001 Firma z sektora MŚP zlokalizowana w środkowych Włoszech z doświadczeniem zdobytym w kampaniach promocyjnych dla dużych detalistów kupuje szeroką gamę produktów do wykorzystania jako prezenty w kampaniach reklamowych i lojalnościowych. Przedsiębiorstwo poszukuje producentów ceramicznych i porcelanowych zastaw stołowych z Polski i Portugalii w celu poszerzenia bazy dostawców i zawarcia długoterminowej umowy produkcyjnej.

BRIT20181005002 Włoska firma spożywcza, specjalizująca się w produkcji wyrobów cukierniczych poszukuje nowych producentów i dostawców surowców, takich jak różne gatunki orzechów, suszone owoce i miód. Poszukiwani są partnerzy z całego świata.

BRNL20181011001 Holenderska, dobrej jakości marka odzieży sportowej dla mężczyzn i kobiet poszukuje partnera specjalizującego  się  w certyfikowanej i zrównoważonej produkcji odzieży sportowej. Holenderska firma chce współpracować z odpowiednimi partnerami produkcyjnymi z Turcji, Włoch, Portugalii, Łotwy i Polski na podstawie umów produkcyjnych.

BRNO20181114001 Norweska firma projektuje i produkuje wysokiej jakości czajnik do kawy skierowany na rynek konsumencki. Firma poszukuje nowego wytwórcy czajnika na rynkach w pobliżu Norwegii. Interesujące są przede wszystkim kraje bałtyckie, Polska, Rumunia, Bułgaria, jak również inne kraje. Oferowana jest umowa produkcyjna.

BRRO20181009001 Rumuńska firma specjalizująca się w detalicznym i hurtowym handlu kwiatami i roślinami poszukuje dostawców różnych gatunków ciętych kwiatów i roślin na podstawie umowy dystrybucyjnej.

BRRO20181026001 Rumuński producent biżuterii srebrnej z kryształami i perłami Swarovskiego poszukuje dostawców surowców w następujących kategoriach: zestawy biżuteryjne, nakrętki, śruby, szpilki do beadingu, kamienie półszlachetne (perły hodowlane, kamienie szlachetne itp.). Firma jest zainteresowana identyfikacją międzynarodowych partnerów biznesowych w zakresie dostaw surowców niezbędnych w ramach umów o świadczenie usług dystrybucyjnych.

BRSE20181101002 W oparciu o badania przeprowadzone na uniwersytecie w Szwecji powstała firma produkująca żywność funkcjonalną, która ma oferować produkty żywnościowe, które pomagają w walce z bezsennością. Produkt firmy jest produkowany w Szwecji, obecnie firma poszukuje dodatkowego producenta w Europie. Firma zamierza zawrzeć umowę produkcyjną z producentem batonów, które nie zawierają żadnych alergenów i które mogłyby być produkowane jako granola w mniejszych ilościach, najlepiej z użyciem składników organicznych.

BRSI20181026001 Słoweńska firma specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju zabawek (rowerów) dla dzieci wykonanych z naturalnych materiałów. Ich produkty znane są przede wszystkim z modułowych konstrukcji, które można łączyć w różne kształty i tworzyć zabawki wielofunkcyjne. Firma poszukuje producentów zabawek drewnianych do umowy produkcyjnej, aby stworzyć kompletny produkt do sprzedaży na ich rynkach.

BRTW20180907001 Tajwańska firma, specjalizująca się w handlu artykułami spożywczymi poszukuje producentów i dostawców jedzenia rekreacyjnego. Firma poszukuje produktów zawierających czekoladę, cukierki, ciastka, frytki oraz napojów z Europy w celu podpisania długoterminowej umowy dystrybucyjnej lub agencyjnej.  Firma posiada kontakty z wiodącymi sklepami online i stacjonarnymi na Tajwanie.

BRUA20180904001 Ukraiński dystrybutor oświetlenia wnętrz i mebli poszukuje producenta, który oferuje wysokiej jakości produkty wyposażenia wnętrz, takie jak meble (fotele, krzesła, taborety, stołki barowe, stoły, stoły kawowe, stoły jadalne, stoły konsolowe, pufy, kanapy), oświetlenie (lampy wiszące, lampy ścienne, lampy sufitowe, lampy podłogowe), dekoracje (poduszki projektanckie, tapety), w celu rozprowadzenia ich na Ukrainie. Oferowany rodzaj współpracy to umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

BRUK20181008001 Brytyjska firma z siedzibą w Londynie poszukuje umów produkcyjnych dla nowego wózka przeznaczonego specjalnie do transportu butli gazowych do użytku domowego i rekreacyjnego.

BRUK20181102001 Główny brytyjski producent i dystrybutor produktów ogrodniczych poszukuje możliwości zwiększenia liczby dostawców drewnianych produktów ogrodniczych, w tym ogrodzeń dekoracyjnych, altan, obrzeży granicznych, mebli z Europy. Przewidywana współpraca w oparciu o umowy produkcyjne lub dystrybucyjne.

 BOBG20180630001 Bułgarska firma specjalizuje się w produkcji narzędzi hydraulicznych. Firma oferuje zróżnicowane innowacyjne urządzenia hydrauliczne z automatycznym ustawianiem pozycji pracy. Jedną z głównych zalet jest to, że ciecz robocza jest używana jako hydrauliczny mechanizm różnicowy. Poszukiwana jest umowa produkcyjna.

BOIT20180910001 Włoska firma zlokalizowana w północno-wschodniej części Włoch, produkująca wysokiej jakości szafran i produkty uzupełniające na bazie szafranu (miód, słodycze, piwo, inne) poszukuje importerów, dystrybutorów lub franczyzobiorców w całej Europie.

BOIT20180911002  Włoska firma specjalizuje się w szczególności w przetwórstwie i produkcji rur specjalnych: rury wykonane ze stali, stali nierdzewnej, aluminium i miedzi. Firma ma doświadczenie w kilku rodzajach przetwarzania rur, przeznaczonych do różnych sektorów. Firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy jako podwykonawca.

BOLT20181029001 Litewska firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety oraz urządzeń medycznych na zamówienie oferuje usługi podwykonawstwa.

bottom