3 stycznia 2019

Hannover Messe 2019- jak efektywnie wykorzystać czas podczas największych na świecie targów przemysłowych

Tegoroczne targi Hannover Messe odbędą się w dniach 1-5 kwietnia 2019 w Hanowerze (Niemcy). Targi Hannover Messe, to jedne z największych targów przemysłowych na świecie, obejmują szeroki zakres tematów, takich jak badania i rozwój, automatyzacja przemysłowa i IT, zaopatrzenie przemysłowe, inżynieria produkcji i usługi, a także technologie energetyczne i środowiskowe. Możliwość pozyskania nowych źródeł sprzedaży, dostęp do nowych produktów i technologii oraz międzynarodowy wymiar przyciągają wystawców i gości z całego świata.

Targi Hannover Messe 2019 obejmują:

  • Integrated Energy: wiodące targi zintegrowanych systemów energetycznych i mobilności
  • ComVac: automatyzacja procesów, systemy pneumatyczne, ekologiczne układy oczyszczania spalin
  • Digital Factory: wiodące targi zintegrowanych procesów i rozwiązań IT
  • IAMD – Integrated Automation, Motion & Drives: przemysł 4.0. który obejmuje automatykę przemysłową, technologie przemysłowe IT, przesył energii i płynów – od inżynierii mechanicznej i robotyki po automatyzację procesów.
  • Industrial Supply: wiodące targi innowacyjnych rozwiązań podwykonawczych i lekkiej konstrukcji
  • Research & technology: wiodące targi w zakresie badań i rozwoju oraz transferu technologii

Szczegółowe informacje o targach i wystawcach dostępne są na stronie www.hannovermesse.de.

 

Firmy zainteresowane udziałem w targach zachęcamy do skorzystania z dodatkowych możliwości przygotowanych dla polskich przedsiębiorstw:

I. Wspólne stoisko dla podmiotów z województw Polski Wschodniej

Dom Polski Wschodniej, który zaplanował udział w tej imprezie, chciałby pokazać podczas wydarzenia różnorodność i dynamikę gospodarki polski wschodniej opartej na innowacjach i rozbudować nasze międzynarodowe relacje zagraniczne. Planowane jest podjęcie współpracy z Klastrem Obróbki Metali w celu zabezpieczenie powierzchni wystawienniczej w formie wspólnego stoiska dla podmiotów z województw Polski Wschodniej.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą dysponować wspólną powierzchnią wystawienniczą oraz będą mieli możliwość skorzystania z  programu oferowanego uczestnikom targów. Koszty dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania pozostają w gestii uczestników.

Zgłoszenia do udziału w targach w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej proszę przesłać do dnia 11 stycznia 2019 r. na adres konrad.cedro@sejmik.kielce.pl, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Panem Konradem Cedro, Przedstawicielem Regionu Świętokrzyskiego w Brukseli – Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli funkcjonujące w ramach Departamentu Polityki Regionalnej UMWŚ, tel. +32 2 738 02 27.

Karta zgłoszeniowa: pobierz

 

II. Spotkania kooperacyjne- Podczas targów Hannover Messe 2019 odbędą się indywidualne, wcześniej umówione spotkania kooperacyjne firm. Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej jest oficjalnym partnerem wydarzeń.

Zapraszamy firmy planujące udział w targach Hannover Messe 2019 do rejestracji udziału w spotkaniach. W tym celu należy zarejestrować się na wydarzenie podając informację o Państwa firmie oraz zakres oczekiwanej współpracy, a następnie wybrać partnerów do spotkań. Po zakończeniu rejestracji uczestników otrzymają Państwo harmonogram spotkań ze swoimi rozmówcami. Dzięki temu podczas targów mają Państwo dodatkową możliwość spędzenia czasu na dedykowanych, indywidualnych rozmowach z zainteresowanymi firmami.

W 2019 roku organizowane są podczas targów Hannover Messe dwie towarzyszące imprezy kooperacyjne:

 1. Spotkania kooperacyjne Hannover Messe 2019:

Termin: 1-5 kwietnia 2019 r. Global Business & Markets (Hall 27)

JAK TO DZIAŁA ?

Należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny dostępny on-line http://www.een-matchmaking.com/Registration/hannovermesse2019/regSelectPartner (W miejscu Selection of your local partner organisation należy wybrać Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową)

Po zamknięciu rejestracji (z reguły 1-3 dni roboczych przed rozpoczęciem targów) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań, a każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową na kilka dni przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;

W daniach 1-5 kwietnia 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY
W przypadku rejestracji do 15 lutego 2019 r. uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatne. Jednocześnie organizator wydarzenia informuje, że firmy które zarejestrują się do  15 lutego, a po tym terminie odwołają swój udział w wydarzeniu zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w kwocie 150 euro.

Rejestracja po 15 lutego 2019 r.: 119 EUR

Więcej szczegółowych informacji oraz oferty zgłoszonych firm dostępne są na stronie głównej wydarzenia http://www.een-matchmaking.com/hannovermesse2019

2. Spotkania kooperacyjne Technology & Business Cooperation Days at the HANNOVER MESSE 2019:

Termin: 1-4 kwietnia 2019 r. Hall 2, Stand C01 „tech transfer”, matching area

JAK TO DZIAŁA?

Rejestracja prowadzona jest poprzez formularz rejestracyjny dostępny on-line https://technology-business-cooperation-days.b2match.io/signup

Po zamknięciu rejestracji (z reguły 1-3 dni roboczych przed rozpoczęciem targów) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową na kilka dni przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;

W daniach 1 – 4 kwietnia 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY
W przypadku rejestracji do 15 lutego 2018 r. uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatne. Firmy które zarejestrują się do 15 lutego, a po tym terminie odwołają swój udział w wydarzeniu nie zostaną obciążone żadną opłatą.

Rejestracja po 15 lutego 2019 r. 119 EUR

Więcej szczegółowych informacji oraz oferty zgłoszonych firm dostępne są na stronie głównej wydarzenia https://technology-business-cooperation-days.b2match.io/

 

Zapraszamy zainteresowane firmy do udziału w wydarzeniu, w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, tel. 41 368 02 78, een@siph.com.pl.

bottom