11 października 2018

Poszukiwany producent/dostawca akcesoriów samochodowych i elementów wyposażenia wnętrz samochodowych

Szwedzka firma zajmująca się sprzedażą akcesoriów samochodowych i elementów wyposażenia wnętrz samochodów poszukuje dostawców. Firma dostarcza standardowe i spersonalizowane rozwiązania dla pojazdów do całej Skandynawii, Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii. Została założona w 2009 roku i ma siedzibę na południu Szwecji. Firma ma 13 punktów serwisowych w całej Szwecji, wykonując wszelkiego rodzaju instalacje i zespoły związane z pojazdami transportowymi. Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie w zakresie niestandardowych rozwiązań dla pojazdów, która rośnie o 50% każdego roku.

Firma poszukuje dostawców / producentów OEM (nie handlowców) z istniejącą standardową gamą produktów, w tym jednym lub kilkoma z poniższych produktów:
Daszki (wymagany materiał: włókno szklane, plastik lub metal. Wysuwane okna z centralnym zamkiem)
Pokrywy rolek i pokrywy skrzyni ładunkowej (wymagany materiał: aluminium)
Listwa rolkowa i pręty czołowe (wymagany materiał: stal nierdzewna)
Osłony przeciwsłoneczne i daszki wentylacyjne (wymagany materiał: lexan)
Inne akcesoria, np. klatki dla psów i siatki bezpieczeństwa

Produkty powinny pasować do następujących modeli samochodów z podwójnymi kabinami: Ford Ranger, Toyota Hilux, Nissan Navara, VW Amarok, Mitsubishi L200 i Fiat Fullback.

Ewentualne różnice wynikające z roku modelowego zostaną omówione osobno, ale firma oferuje produkty głownie do samochodów produkowanych po 2014 roku .
Firma poszukuje długoterminowego konkurencyjnego partnera, który może zapewnić dobrą jakość i konkurencyjne ceny.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, tel: 41 368 02 78, e-mail: een@siph.com.pl oraz podanie numeru oferty: BRSE20180528001

Front bar

Canopy

Roller lid and tonneau cover

bottom