10 października 2018

Spotkania kooperacyjne Centro Exporta Business Matchmaking 2018, Peru, 6 listopada- możliwość dofinansowania udziału dla kupców

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza do udziału w Centro Exporta Business Matchmaking 2018. Jest to wydarzenie B2B organizowane przez Komisję Promocji Eksportu Peru – PROMPERU, w ramach Enterprise Europe Network Peru. Celem wydarzenia jest przedstawienie oferty eksportowej peruwiańskich producentów, plantatorów i eksporterów z centralnego wybrzeża i wyżyn Peru międzynarodowym nabywcom, importerom i dystrybutorom biorącym udział w spotkaniach. Wydarzenie odbędzie się w dniu 6 listopada w mieście Huancayo – Peru.

Wśród głównych celów wydarzenia możemy wymienić:
– Promowanie współpracy biznesowej z peruwiańskimi producentami, przetwórcami i eksporterami agrobiznesu
– Możliwość prezentacji zagranicznym odwiedzającym możliwości biznesowych i inwestycyjnych, jakie oferuje Peru w branży agrobiznes.

Główne produkty reprezentowane podczas wydarzenia to:
– Produkty bio i produkty żywnościowe: komosa ryżowa, maca (korzeń), kiwi, chia, złote jagody, sauco, tara, yacon, lucuma, gigantyczna kukurydza Cuzco, chulpe i purpurowa kukurydza, chesnut i camu camu.
– Świeże produkty: ananas, marakuja, imbir.

Peruwiańska organizacja zapewni międzynarodowe bilety lotnicze, transport śródlądowy i zakwaterowanie dla zagranicznych nabywców, wcześniej zakwalifikowanych przez PROMPERU.

Link rejestracyjny: http://ruedasnegocios.promperu.gob.pe/publico/en/centro-exporta-2018

bottom