9 października 2018

Poszukiwany producent zawiasów i zamków do drzwi

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach otrzymał zapytanie ze Słowenii:

Słoweńska mała firma zajmująca się obróbką metalu, zlokalizowana w regionie Goriška, z prawie 25-letnią tradycją w produkcji ogrodzeń z kutego żelaza, aluminium i PCV oraz drzwi wejściowych, poszukuje producentów zawiasów drzwiowych i zamków drzwiowych pośród MŚP oraz dużych przedsiębiorstw z Francji, Czech i Polski.

Firma powstała w 1994 roku. Początkowo była ukierunkowana na produkcję metalowych konstrukcji wykonanych na zamówienie i innych wyrobów metalowych. W ciągu ostatnich 15 lat firma specjalizuje się w produkcji ogrodzeń z kutego żelaza, aluminium i PCV, balustrad balkonowych i drzwi balkonowych.

Firma współpracuje z różnymi dostawcami komponentów takich jak: zawiasy drzwiowe, haki, mechanizmy zamków drzwiowych, silniki napędowe i inne elementy.

Obecnie firma poszukuje producenta zawiasów do drzwi przesuwnych.

Zawiasy muszą być wykonane z metalu i mieć następujące wymiary: 104 mm x 35 mm, o średnicy trzpienia 11,7 mm. Zawiasy mają być przesuwane i umożliwiać regulację nachylenia drzwi.

Dodatkowo firma poszukuje producenta mechanizmów zamków do drzwi.

Wymagany mechanizm ma mieć następujące wymiary (długość, głębokość, szerokość): 177 mm x 42 mm x 20 mm. Mechanizm ma być stosowany do bram/drzwi dziedzińca.
Firma oferuje umowę produkcyjną i chce kupować różne ilości tych produktów, zgodnie z potrzebami produkcyjnymi. Szacowane ilości to ok. 100 sztuk.

Rolą producentów będzie produkowanie i dostarczanie potrzebnych produktów do słoweńskiego przedsiębiorstwa w uzgodnionych ilościach i terminach po konkurencyjnych cenach.

 

W załączeniu znajdują się zdjęcia poszukiwanych produktów: zawiasów i mechanizmów zamkowych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel. 413680278, een@siph.com.pl i podanie numeru oferty: BRSI20180918001

poszukiwany produkt 4_edited

poszukiwany produkt 5_edited

Poszukiwany produkt_1_edited

Poszukiwany produkt_2_edited

Poszukiwany produkt3_edited

bottom