25 lipca 2018

Oferty współpracy firm zagranicznych- lipiec 2018

Przedstawiamy Państwu aktualne oferty współpracy firm zagranicznych zainteresowanych współpracą z firmami polskimi. W sprawie danych kontaktowych ofert, jak również zamieszczenia oferty firmy w bazie prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network, dane kontaktowe: Sylwia Zieja, e-mail: s_zieja@siph.com.pl, telefon: 41 368 02 78.

BRBE20180614001 Belgijski producent wyrobów spożywczych poszukuje partnera oferującego usługi transportu mrożonek do Nigerii.

BRBE20180615001 Belgijska firma specjalizująca się w komercjalizacji wysokiej jakości materiałów, powłok i urządzeń w celu usprawnienia procesów w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym oferuje dystrybucję lub reprezentację handlową dojrzałych produktów i urządzeń stosowanych w przemyśle chemicznym.

BRBG20180606001 Bułgarska firma specjalizująca się w projektowaniu, instalacji i konserwacji inteligentnych budynków, a także sprzedaż inteligentnych urządzeń poszukuje producenta lub dystrybutora systemów zarządzania telewizją hotelową, aby móc rozprowadzać produkty na rynkach bułgarskich i krajów sąsiadujących.

BRCN20180327001 Chińska firma specjalizująca się w produkcji precyzyjnych części maszyn i produkcji odlewów ciśnieniowych poszukuje partnerów joint venture na rynku europejskim w oparciu o obecną strategię ekspansji biznesowej. Idealnymi partnerami są firmy, które posiadają zaawansowaną technologię, stałą bazę klientów i pewny udział rynkowy w Europie. Potencjalna współpraca mogłaby odbywać się za pośrednictwem umowy joint venture.

BRCN20180419001 Chińska firma specjalizuje się w dystrybucji europejskich  produktów rolnych na rynek chiński. Zgodnie ze strategią rozwoju, przedsiębiorstwo zamierza importować olejki eteryczne (lub naturalne suplementy oleju roślinnego) do sadzenia roślin, aby rozszerzyć swój  katalog produktów. Produkty europejskie powinny być innowacyjne, skuteczne i wyposażone w zaawansowaną technologię. Potencjalna współpraca mogłaby odbywać się w ramach umowy dystrybucyjnej.

BRCN20180528001 Chińska platforma do e-handlu zajmuje się wyborem najlepszych produktów z całego świata i oferowaniem ich chińskim klientom. W celu rozszerzenia oferty, firma poszukuje europejskich dostawców kołder. Firma oferuje umowę dystrybucji.

BRCN20180531001 Chińska firma specjalizująca się w dostarczaniu na lokalny rynek zaawansowanych produktów rolniczych chce wprowadzić do swojej oferty rozpuszczalne w wodzie nawozy NPK. Firma poszukuje innowacyjnych, skutecznych i zaawansowanych produktów tego typu z krajów Europy. Firma oferuje usługi dystrybucji.

BRCN20180612001 Platforma chińskiego sklepu internetowego e-commerce wybiera najlepsze produkty z całego świata dla swoich klientów. W oparciu o plan ekspansji kategorii produktów, poszukiwane są lekkie produkty luksusowej galanterii skórzanej (damskie torebki, męskie teczki) od dostawców z rynku europejskiego. Potencjalna współpracę można mieć miejsce w ramach umowy dystrybucyjnej.

BRCZ20180606001 Czeska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją odzieży medycznej oraz dedykowanej do noszenia w warunkach opieki zdrowotnej, kitli chirurgicznych oraz pościeli przeznaczonej do pralni przemysłowych i dla odbiorcy detalicznego poszukuje podwykonawcy, będącego w stanie produkować taki asortyment.

BRDE20180504002 Niemieckie przedsiębiorstwo, założone w 2017 r., prowadzi działalność w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów marek własnych, koncentrując się głównie na akcesoriach samochodowych sprzedawanych na platformach internetowych. Przedsiębiorstwo rozszerza teraz swoją ofertę i poszukuje producentów osłon przeciwsłonecznych w ramach umowy produkcyjnej.

BRDE20180525001 Małe niemieckie biuro podróży oferuje przejazdy FIT (Free Independent Traveller), pakiety wycieczek i wyjątkowe wycieczki dla małych grup (rodzin) lub wycieczki zorganizowane zgodnie z wymaganiami klienta rynku chińskiego. Firma chciałaby rozszerzyć linię swoich produktów poprzez zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych  z europejskimi i izraelskimi organizatorami wycieczek lub wydarzeń, jak również z dostawcami innych produktów zw. z turystyką. Wycieczki muszą być oferowane w języku angielskim.

BRDE20180605001 Niemiecka firma, zajmująca się przetwarzaniem żywności poszukuje producentów i dostawców mięsa, serów, wędlin, szynek i makaronów z Europy do zawarcia długoterminowej umowy dystrybucyjnej. Przedsiębiorstwo szuka produktów, które są zwykle wyrzucane lub niszczone przez firmy produkujące żywność (np. części końcowe lub produkty krótko przed upływem terminu „najlepsze przed”) w celu ich przetworzenia i sprzedaży w małych opakowaniach do handlu detalicznego. Firma uczestniczyła w kilku niemieckich projektach finansowanych z zakresu efektywnego gospodarowania zasobami w produkcji żywności.

BRDE20180618001 Niemiecki fizjoterapeuta, który opracował kilka narzędzi ułatwiających obsługę różnych rzeczy w pracy i w domu, poszukuje producentów części z tworzyw sztucznych za pomocą technologii formowania wtryskowego na potrzeby umowy produkcyjnej.

BRFR20180502001 Francuski start-up stworzył nową, standaryzowaną platformę do współpracy zespołowej, oferującą spersonalizowane konsultacje dot. usług zakwaterowania dla seniorów i osób wymagających opieki pielęgniarskiej. Firma poszukuje europejskich firm i instytucji posiadających doświadczenie w takiej działalności w celu wejścia na nowe rynki. Firma poszukuje partnerów świadczących doradztwo.

BRFR20180515001 Francuskie MŚP projektujące i wytwarzające place zabaw i boiska wykonane z miękkiej maty podłogowej z  granulatu EPDM  poszukuje dostawców tych granulatów z pełną gwarancją ich niewielkiego wpływu na środowisko. Firma jest zainteresowana zawarciem umowy outsourcingowej.

BRFR20180516001 Francuska firma, posiadająca doświadczenie na rynku poszukuje dostawców tanich kapci. Przedsiębiorstwo zainteresowane jest zawarciem współpracy wyłącznie z firmą, która może dostarczać duże ilości produktów.

BRGR20180525002 Grecka firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej paliw stałych, w szczególności pelletu drzewnego i słonecznikowego oraz brykietu, poszukuje dostawców ww. produktów głównie z krajów sąsiednich (np. Bułgarii, Rumunii i Ukrainy), a także z Kanady, USA, Brazylii i Rosji w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

BRGR20180530001 Mała grecka firma zajmująca się naprawami w sektorze IT szuka nowych możliwości rynkowych. Przedsiębiorstwo chciałoby wprowadzić nowe usługi lub produkty związane z sektorem IT, jak również współpracować z podobnymi firmami w zakresie napraw. Zakres usług lub produktów jest wystarczająco szeroki, aby uwzględnić różne oferty, które będą dawały przewagę rynkową. Rozpatrywanym rodzajem współpracy jest umowa o świadczenie usług dystrybucyjnych.

BRIL20180510001 Powszechnie znane izraelskie MŚP, specjalizujące się  w zakresie importu, rejestracji, marketingu i dystrybucji farmaceutyków, poszukuje producentów gotowych dostarczać wymienione produkty. Towary przeznaczone są do rejestracji i dystrybucji pod nazwą handlową reprezentowanej firmy lub marki własnej do szpitali, publicznych, zakładów opieki zdrowotnej, klinik i aptek. Firma poszukuje agencji handlowej, usług dystrybucyjnych i umowy licencyjnej.

BRIT20180510001 Włoska szkoła biznesu, specjalizująca się w opracowywaniu i dostarczaniu programów nauczania i treningowych poszukuje zagranicznych partnerów (uniwersytetów, szkół biznesu i innych instytucji edukacyjnych) w celu wspólnego opracowywania, promowania i dostarczania międzynarodowych programów nauczania oraz wizyt studyjnych skierowanych do studentów, ekspertów i menedżerów na podstawie umowy joint venture.

BRIT20180517001 Włoska firma specjalizuje się w produkcji artykułów technicznych  na indywidualne zamówienie zgodnie z potrzebami konkretnych klientów. Produkty są odlewane z poliuretanu, gumy i tworzyw sztucznych, począwszy od małych poliuretanowych części po duże produkty. Przedsiębiorstwo chciałoby zawrzeć umowy produkcyjne  na wytwórstwo rolek i cylindrów o różnych rozmiarach  z dostawcami europejskimi – najlepiej Europa Wschodnia.

BRIT20180626001 Włoskie MŚP, specjalizujące się w produkcji automatycznych systemów do otwierania domów i mieszkań, poszukuje partnera produkcyjnego pomp hydraulicznych, aby opracować projekt dotyczący bezpiecznych blokad drogowych i bollardów. Firma jest zainteresowana podwykonawstwem lub umowami produkcyjnymi z doświadczonymi producentami pomp hydraulicznych (zwłaszcza tymi związanymi z bollardami).

BRRO20180119001 Rumuńska firma z Transylwanii zajmująca się produkcją rozwiązań z zakresu pakowania żywności (dedykowane, termoformowane pojemniki na jedzenie, kubki z nadrukami i aluminiowymi pokrywkami itp.) poszukuje dostawców surowców – granulowanego polistyrenu, polietylenu, tereftalanu i folii aluminiowej.

BRSE20180528001 Szwedzkie MŚP opracowująca i wprowadzająca na rynek akcesoria samochodowe/projekty wnętrz samochodów dostawczych, poszukuje dostawców produktów od producentów oryginalnego wyposażenia. Firma poszukuje na terenie Europy producentów zadaszeń, rolet i pokrowców ochronnych, prętów walcowanych i  przednich i innych akcesoriów.

BRSI20180608001 Rolą słoweńskiej organizacji pozarządowej (NGO), działającej na rzecz  pacjentów z atopowym zapaleniem skóry jest zapewnianie wsparcia, podnoszenie świadomości i poprawa jakości ich życia. Skóra pacjentów z atopowym zapaleniem  jest niezwykle wrażliwa na wszelkie podrażnienia, a tkanina odzieżowa odgrywa ważną rolę w kontrolowaniu objawów schorzenia i jakości życia pacjentów. Firma poszukują dystrybutorów nowych, innowacyjnych tekstyliów, które są bezpieczne w użyciu i łatwe w utrzymaniu.

BRTR20180426001 Turecki producent modeli anatomicznych i fantomów poszukuje partnera biznesowego do zaprojektowania i wykonania form wytryskowych do zastosowania w formowaniu rotacyjnym, zgodnie z umową produkcyjną.

BRUK20180425001 Brytyjska firma ma wiodącą pozycję na lokalnym rynku. Ze względu na wzrost popytu na produkty budowlane przedsiębiorstwo poszukuje nowych dostawców produktów w swoim asortymencie, tj. dostawców lub pośredników handlowych drzwi z forniru dębowego, którzy mogą pomóc w zaopatrywaniu w te produkty. Drzwi z forniru dębowego będą dystrybuowane w całej sieci brytyjskiej.

BRUK20180601001 Brytyjski producent wysokiej jakości toreb skórzanych na zamówienie opracował gamę 12 różnych stylów torebek. W związku z tym poszukuje doświadczonego producenta z zagranicy do zawarcia długoterminowych umów produkcyjnych. Celem umowy jest produkcja obecnej linii produktów.

BRUK20180601002 Brytyjska firma opatentowała technologię baterii półprzewodnikowych, która wykorzystuje konwencjonalny przewodnik jonowy zamiast konwencjonalnych elektrolitów. Produkty te mają wyraźne zalety w porównaniu z akumulatorami litowo-jonowymi, np. wydajność energetyczna, szybsze ładowanie i dłuższa żywotność. Firma poszukuje partnerów produkcyjnych, którzy przeniosą swój pilotażowy proces produkcyjny do środowiska zakładu produkcyjnego na podstawie licencji lub umowy produkcyjnej.

BRUK20180607001 Brytyjska firma zaprojektowała wytrzymały wieszak z gumy silikonowej do ochrony smartfonów. Rozciągliwa guma silikonowa dopasowuje się do górnej i dolnej części smartfonu. Brytyjska firma poszukuje nowego producenta silikonu, doświadczonego w dziedzinie procesu wtrysku i sprężania, zainteresowanego współpracą w ramach umowy produkcyjnej. Oferta kierowana jest m.in. do Chin, Hiszpanii, Turcji, Niemiec i Polski.

BRUK20180612001 Uznana brytyjska firma oświetleniowa poszukuje producenta kolumny oświetleniowej z łagodnej stali ocynkowanej w kształcie stożka. Firma stosuje się do wymogów dotyczących zamówień globalnych, aby uwzględnić niektóre z ich istniejących projektów. W związku z tym poszukuje partnera, który jest w stanie dostarczyć wysokiej produkty zgodne z normami BS EN ISO 9001:2015. Oferowanym typem współpracy jest umowa produkcyjna.

BRUK20180615001 Brytyjska firma specjalizująca się w projektowaniu zestawów do grillów wykonanych z cegły, sprzedawanych za pośrednictwem platform internetowych, szuka partnera produkcyjnego, który będzie produkował różne rodzaje grilla według ich projektu, specyfikacji materiałów i wymiarów. Potencjalni partnerzy muszą być w stanie wyprodukować zgodnie z normą bezpieczeństwa EN 1860-2013: 1 i dostarczyć do 800 sztuk rocznie.

BODE20180411002 Niemiecki producent żywności, w szczególności przekąsek, poszukuje agencji handlowej lub umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Asortyment firmy obejmuje produkcję: przekąsek ziemniaczanych i kukurydzianych, orzeszków ziemnych, orzechów i chipsów ziemniaczanych. Firma pracuje nad innowacyjnymi formami przekąsek, zorientowanymi na najbardziej aktualne trendy.

BOFR20180607001 Francuska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji kompaktowych namiotów z zadaszeniem poszukuje dystrybutorów w Europie.

BOHR20180601001 Chorwacka firma specjalizująca się w obróbce metali oferuje produkty ze stali, stali nierdzewnej i kutego żelaza, zgodnie z wymaganiami klientów. Firma chce rozszerzyć biznes i oferuje umowy podwykonawstwa i produkcji różnych artykułów metalowych partnerom w Europie.

bottom