11 lipca 2018

Węgierski dostawca chemii przemysłowej poszukuje w Polsce dystrybutora lub przedstawiciela handlowego

Węgierskie MSP oferujące szeroki asortyment produktów chemicznych w jakości przemysłowej do zastosowań przemysłowych poszukuje dystrybutorów lub przedstawicieli handlowych w Polsce do reprezentowania produktów chemicznych na polskim rynku.

Firma została założona w 2009 roku. Jej głównym przedmiotem działalności jest działalność handlowa i usługowa, a od momentu jej założenia firma stała się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm handlujących narzędziami na Węgrzech.
Firma oferuje i dostarcza narzędzia ręczne, narzędzia elektryczne i pneumatyczne oraz chemikalia dla firm przemysłowych, zakładów produkcyjnych, fabryk, innych usługodawców, sprzedawców detalicznych. Właściciele mają ponad 10-letnie doświadczenie w biznesie.
Oprócz sprzedaży produktów, oferowane są również osobiste ekspertyzy dotyczące wszelkich problemów, które mogą się pojawić w związku z korzystaniem z produktów.
Firma poszukuje dystrybutora lub dystrybutorów lub przedstawicieli handlowych w zakresie przemysłowych rozwiązań chemicznych. W asortymencie produktów dostępnych jest 150 różnych produktów w kilku rozmiarach opakowań.

product range sample

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt i podanie numeru oferty BOHU20170901001.

bottom