4 lipca 2018

Polskie stoisko na targach MIMS Automechanika, Moskwa 27-30.08

Informujemy, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Części samochodowych i lotniczych” na targach MIMS Automechanika, które odbędą się w terminie 27-30.08.2018 w Moskwie (http://www.mims.ru/en-GB).

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

  • Organizacji spotkań B2B na targach
  • Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych
  • Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym

Lista wszystkich targów dostępna jest na stronie: https://parts.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259622,kalendarz-wydarzen.html

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na poszczególne targi zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Ul. Bagatela 12

00-585 Warszawa

z dopiskiem „PAIH -Targi MIMS Automechanika, materiały informacyjne” do 31 lipca br. do końca dnia.

PAIH przyjmuje po jednej paczce od firmy o wadze do około 1 kg. Prośba o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami), jednocześnie PAIH zastrzega sobie możliwość wykorzystania materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie.

 

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów (do 13.08.2018) na link:https://drive.google.com/drive/folders/179gYzKU0yY7ns7XOk1BPneXgn5hGD_3C?usp=sharing

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targi.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań więcej informacji udziela:

Marek Sieczkowski

Project Manager

Departament Promocji Gospodarczej PAIH

Tel. +48 600 400 816

marek.sieczkowski@paih.gov.pl

bottom